Treenerid

Treenerite ja juhendajate kontaktid:

Ave Erikso
- Aeroobika (EKR3)

 Telefon: 5331 3368 e-kiri: ave.erikso@gmail.com

Mati Rüütel - Funktsionaalne treening  (EKR 5)
Telefon: 5340 2086, e-kiri: matiruutel24@gmail.com

Raul Koppel - Korpvall (EKR3)
Telefon: 5305 0584 e-kiri: rkoppel208@gmail.com

Liisi Miller - Jõusaalitreening (TRX treener)
Telefon: 517 0116  e-kiri: liisi.miller@gmail.com

Raimo Tamm - Jõusaali treeningud (EKR3)
Telefon: 5394 9521 e-kiri: raimo.tamm@gmail.com

Kerli Adov -Jooga
Telefon: 5330 8173   e-kiri: kerli.adov@yahoo.com

Vika Viss
- Pilates
Telefon: 5330 8173  e-kiri: viktooriaviss@gmail.com

Riina Otsason - Sulgpall EKR 4
Telefon: 5650 1353 e-kiri: riina.otsason@gmail.com