Kalender

2019

SEPTEMBER
1. september 10.00 - 12.00 - Orissaare Spordikooli avatud avatud uste päev
1. september - koroona
14. september - EMV korvpallis, kvalifikatsioon U14, Sakus
18. september -  kohtunike koolitus, Kuressaares
27.- 29. september - Balti liiga korvpalli etapp

OKTOOBER
5.-6 oktoober - koroona
6. oktoober - 10. ORISSAARE SÜGISMATK JA SÜGISJOOKS
12.-13. oktoober  - mini kl EMV korvpallis I etapp Valgas
19. oktoober  - 12.00-16.00 SH broneeritud LS
20. oktoober  14.30 -  Meeste korvpall, Paikuse liiga mängud,  
21.-22. oktoober - Sügisene korvpallilaager
25.-27. oktoober - U14 korvpallurid BBBL etapil Valmieras
26. oktoober - Meeste korvpall, Rahvaliiga mängud Haapsalus
26. oktoober - KOROONA

NOVEMBER
2. november - koroona
3. november - koroona
3. november - EMV korvpallis U14 Pärnus
3. november - Meeste korvpall, Paikuse liiga mängud
6. november - Saare mk 4.-5. kl Rahvastepall
09.-10. november - Mini kl EMV korvpallis II etapp, Orissaares
9. oktoober - Meeste korvpall, Rahvaliiga mängud Pärnus
16. november - 12.00-16.00 SH broneeritud LS
17. november - 12.00-16.00 SH broneeritud LS
19. november - SAARE- JA MUHUMAA LASTEAEDADE SPORDIPÄEV
23.-24. noevember - SH-s Tallinna 23 KK 
22.-24. november - BBBL korvpall U16  Riia
24. november - EMV korvpallis U14  Kuressaare
30. november EMV korvpallis U16  Keilas

DETSEMBER
1.detsember - koroona
1.detsember - Meeste korvpall, Paikuse liiga mängud
7. detsember - TV10 Olümpiastarti I etapp, Võru Spordikeskus
7.detsember- EMV Mini klassis Haapsalus
7. detsember- Rahvaliiga Orissaares
8. detsember - EMV korvpallis U14  Kuressaares
12. detsember- Spordirahva ühine jõulupidu.
13.-15. detsember -  BBBL korvpall U14, Riia
14. detsember EMV korvpallis U16 Orissaares
15. detsember - Meeste korvpall, Rahvaliiga mängud Pärnus
15. detsember  - Meeste korvpall, Paikuse liiga mängud
21. detsember - Piirkonade 3x3 korvpall, mehed
29. detsember - Meeste korvpall, Paikuse liiga mängud

2020
JAANUAR
12. jaanuar  -  EMV korvpallis U14 Orissaares 
18,19 - Koroona
25.-26. jaanuar -  Mini kl EMV korvpallis III etapp

VEEBRUAR
01. veebruar EMV korvpallis Tallinnas
2. veebruar - EMV korvpallis U14  Kuressaare 
08.-09. veebruar   Mini kl EMV korvpallis IV etapp
08. veebruar EMV korvpallis U16 Orissaares
15, 16 veebruar - Koroona
16. veebruar - EMV korvpallis U14 Raplas 
22. veebruar -  EMV korvpallis U16  Sakus
21.-23.  veebruar - BBBL korvpall U14, Riia
23. veebruar -   EMV korvpallis U14 Tallinn  (3. märts)

MÄRTS
8. märts -   EMV korvpallis U14 ORISSAARES
14.märts EMV korvpallis U16 Orissaares
21.-22. märts   Mini kl EMV korvpallis V etapp
22. märts -   EMV korvpallis U14 ORISSAARES
28. veebruar-1. märts- BBBL korvpall U16 Riia
28, 29 märts - Koroona

APRILL
5. aprill -   EMV korvpallis U14 Orissaare 
09.-12. aprill Eastertournament Lahtis (U12, U14, U16)
11.-12. aprill  - Mini kl EMV korvpallis VI etapp
17.-19. aprill BBBL  U16 Jelgavas

MAI
09.-10. mai   Mini kl EMV korvpallis VII etapp Paides 
9,10 mai - Koroona
30, 31 mai - Koroona

JUUNI

JUULI
16.- 23. juuli - Paide KK 7 laager
27. juuli - 7.august - Panter HC laager

AUGUST
11. - 16. august  - Kaitseväe laager
21. - 23. august - KOROONA MAAILMA KARIKA ETAPP

SEPTEMBER
5, 6 september - Koroona
****************************************************************************************************************
2019
JAANUAR
3.-4. jaanuar - korvpallitreenerid BSBC Clinic koolitusel
5. jaanuar 15.00 - sõpruskohtumine korvpallis Orissaare Träx vs BC Hundid (Orissaares)
10. jaanuar - TV10 OS (Kuressaares)
12. jaanuar- EMV U16 korvpall (Tallinn)
12. jaanuar - SMV korvpallis 14:45 Orissaare Sport vs BC Käsa (Kuressaares)
13. jaanuar- U14 korvpall (Keila)
17. jaanuar - EMV korvpallis mehed II liiga (Keila)
19. jaanuar - TV10 OS (Tallinnas)
22. jaanuar 1-3. sisejalgpall MV (Salmel)
25. jaanuar- Korvpall B-kl (Kuressaares)
25. jaanuar 5.-7.kl. jalgpalliturniir (Tuule cup). Kuressaares
25. jaanuar 19.15 Saaremaa MV korvpallis, Orissaares (Orissaare Sport vs Orissaare Träx)
26. jaanuar kell 13.00 Saaremaa MV korvpallis, Kuressaares (Tesman vs Orissaare Träx)
26. jaanuar kell 14.45 Saaremaa MV korvpallis, Kuressaares (Orissaare Sport vs Estlant )
27. jaanuar 13.00 Saaremaa MV korvpallis, Kuressaares (Estlant vs Orissaare Träx)  
27. jaanuar Makroliiga korvpall ( Karulaugu Spordikeskuses )
27. jaanuar - võrkpall - Saaremaa vs Rakvere (Orissaares)

VEEBRUAR
1.-3. veebruar - BBBL ( Noorte Baltikumi korvpall) 3. etapp (Riias)
2. veebruar - EMV korvpallis mehed II liiga (Viimsi)
2.-3. veebruar - koroona (Orissaares)
5. veebruar EMV korvpallis mehed II liiga (Tallinn)
8. veebruar-Saaremaa koolide 3x3 korvpall 1-5., 6-7-kl. P (Orissaare)
8. veebruar kell 19.00 Saaremaa MV korvpallis, Orissaares (Orissaare Sport vs Bc Käsa)
9. veebruar kell 13.00 Saaremaa MV korvpallis, Kuressaares (Bc Käsa vs Orissaare Träx)
10. veebruar - suur saal ja kohvik broneeritud laste sünnipäevaks
10. veebruar - U14 korvpall (Tallinn)
12. veebruar- EKSL saalijalgpall MV PK (rahvaliiga)
14. veebruar- Spordimälumäng "Bumerang" (Kuressaares)
15.veebruar 19:15 - EMV meeste II liiga Orissaare Träx vs Haapsalu (Orissaares)
19. veebruar- Rahvastepall (1.-3.kl) (Kuressaares)
20. veebruar 19.15- Saaremaa MV korvpallis 40+ mehed Orissaare KLOTOID vs SO3K
20. veebruar-   Tipa Tapa jalgpalliturniir 1.-5. kl P/kooliliiga (Salmel)
22. veebruar 19.30 - EMV meeste II liiga Orissaare Träx vs Kadrina Karud (Orissaare)
24.-26. veebruar - Korvpallilaager


MÄRTS
1. märts kell 19.15 Saaremaa MV korvpallis, Orissaares (Orissaare Sport vs Orissaare Träx )
2. märts kell 12.00 Eesti MV 2. liiga ( Orissaare Träx vs TTÜ )
3. märts kell 12.00 Saaremaa MV korvpallis, Orissaares (Orissaare Sport vs Estlant )
3. märts kell 14.45 Saaremaa MV korvpallis, Orissaares (Tesman vs Orissaare Träx )
9. märts - U16 korvpall (Orissaares)
9. märts - D kl. SISEKERGEJÕUSTIK (Kuressaare Spordikeskuses)  
10. märts - U14 korvpall (Orissaares)
16.-17. märts - U16 Rakvere
20. märts 15.00 - Spordikooli kevadine kõrgushüppevõistlus
24. märts - Koroona (Orissaares)
27. märts kell 19.15 Saaremaa MV korvpallis, Orissaares (Orissaare Sport vs Tesman )
27. märts 3x3 korvpalli finaalturniir Pärnus
29. märts - Osavaima korvpalluri võistlus,  1.-4. kl Kuressaares
30. märts kell 16.00 - Saaremaa MV korvpallis, Orissaares (Estlant vs Orissaare Träx )
31. märts - Makroliiga korvpall (Vändra Gümnaasium)
31. märts U14 korvpall (Orissaares):
*11.00 Orissaare Sport - BC Kalev/Saaremaa Spordikool
*12.45 BC Kalev/Saaremaa Spordikool - KK Keila II
*14.30 Orissaare Sport - KK Keila II
31. märts kell 16.00 Saaremaa MV korvpallis, Orissaares (Orissaare Träx vs Bc Käsa )

Aprill
2. aprill - 19.15- Saaremaa MV korvpallis 40+ mehed
5. aprill- 20.00 Eesti MV 2. liiga ( Orissaare Träx vs BC Narva )
6. aprill - U16 korvpall ( IX etapp Kiili)
7. aprill - Saare maakonna tervisepäev Orissaare terviserajal
7. aprill - Koroona (Orissaare)
11. aprill- Tipa Tapa jalgpalliturniir 1.-5. kl P/kooliliiga
13.-18. aprill Orissaare U16 korvpallivõistkond Globasket 2019 turniiril Hispaanias
18. aprill - Õunaaia Spordivahendite turg (Orissaare)
20. aprill - Jooks Sinilille jooksu toetuseks
27.-28. aprill Viimsi Spring U11
27. aprill - Koroona
30. aprill - Koolinoorte krossijooksu MV

Mai
03. mai- 3.-6. ja 6.-9.kl T finaal (Tuule cup)
08. mai - 5.-7. ja 7.-9.kl P finaal (Tuule cup)
09. mai - Heategevus teatejooks Muhus
11.-12 . mai Suure Tõllu Cup Kuressaares, osalevad U10 ja U13 võistkonnad
13. mai- Põhikoolide jalgpall 6-9kl P, T
14. mai - TV10 Olümpiastarti Kuressaares
17. mai- Maakonna PK mitmevõistluse MV
17.-19. mai - U13 korvpallimeeskond Nord Cupil Tallinnas
18. mai - Koroona
25.-26. mai - Koroona
31. mai - Kergejõustiku MV B,C- vanuseklassis
31. mai 18.00 - Spordikooli lõputrall :) Orissaares

Juuni
01. juuni- Kergejõustiku MV A,J+Mehed (Kuressaares)
01. juuni- Lastekaitse päev (staadionil või spordihoones)
07. juuni- Kergejõustiku MV D-vanuseklass (Tornimäel)
10. juuni - Noorte Tänupidu kultuurimajas
23. juuni - Sõpruskohtumine jalgpallis, Orissaare tammega staadionil
25.-30. juuni - SK Tallinna Kalevi võrkpallilaager

Juuli
1.-15. juuli - U14 poisid Käärikul suvelaagris
14.-18. juuli - Korvpalliklubi 7 - suvelaager
18. juuli - koolitus "Mis on eetrelikud õlid"
21.-29. juuli - Korvpalliklubi Viimsi suvelaager
29. juuli - 2. august - Orissaare spordikooli korvpallilaager

August
30. juuli -4. august . Eesti Kaitseväe vigastatud võitlejate suvelaager
4. august - Tammetõru mängud
5. -16. august - hokiklubi Panter suvelaager
6. august - Eakate suvepäev staadionil
10. august - Rulluisu minilaager
19. - 22. august - Orissaare spordikooli korvpallilaager
21.-23. august VK Flex suvelaager
26.-28. august - U12 korvpallipoisid Valmieras võistlustel
29.-31. august - U14 ja U16 korvpallipoisid Valmieras võistlustel
31. august - koroona