Kalender

2019
JAANUAR
3.-4. jaanuar - korvpallitreenerid BSBC Clinic koolitusel
5. jaanuar 15.00 - sõpruskohtumine korvpallis Orissaare Träx vs BC Hundid (Orissaares)
10. jaanuar - TV10 OS (Kuressaares)
12. jaanuar- EMV U16 korvpall (Tallinn)
12. jaanuar  - SMV korvpallis 14:45 Orissaare Sport vs BC Käsa (Kuressaares)
13. jaanuar- U14 korvpall (Keila)
17. jaanuar - EMV korvpallis mehed II liiga (Keila)
19. jaanuar - TV10 OS (Tallinnas)
22. jaanuar 1-3. sisejalgpall MV  (Salmel)
25. jaanuar- Korvpall B-kl (Kuressaares)
25. jaanuar 5.-7.kl. jalgpalliturniir (Tuule cup). Kuressaares
25. jaanuar 19.15 Saaremaa MV korvpallis, Orissaares (Orissaare Sport vs Orissaare Träx)
26. jaanuar kell 13.00 Saaremaa MV korvpallis, Kuressaares  (Tesman vs Orissaare Träx)
26. jaanuar kell 14.45 Saaremaa MV korvpallis, Kuressaares (Orissaare Sport vs Estlant )
27. jaanuar 13.00  Saaremaa MV korvpallis, Kuressaares  (Estlant vs Orissaare Träx)  
27. jaanuar Makroliiga korvpall ( Karulaugu Spordikeskuses )
27.  jaanuar - võrkpall - Saaremaa vs Rakvere (Orissaares)

VEEBRUAR
1.-3. veebruar - BBBL ( Noorte Baltikumi korvpall) 3. etapp  (Riias)
2. veebruar -  EMV korvpallis mehed II liiga (Viimsi)

2.-3. veebruar -  koroona (Orissaares)
5. veebruar  EMV korvpallis mehed II liiga (Tallinn)
8. veebruar-Saaremaa koolide 3x3 korvpall 1-5., 6-7-kl. P (Orissaare)
8. veebruar kell 19.00  Saaremaa MV korvpallis, Orissaares (Orissaare Sport vs Bc Käsa)
9. veebruar kell 13.00 Saaremaa MV korvpallis, Kuressaares (Bc Käsa vs Orissaare Träx)
10. veebruar - suur saal ja kohvik broneeritud laste sünnipäevaks
10. veebruar - U14 korvpall (Tallinn)
12. veebruar- EKSL saalijalgpall MV PK (rahvaliiga) 
14. veebruar- Spordimälumäng "Bumerang" (Kuressaares)
15.veebruar  19:15 - EMV meeste  II liiga Orissaare Träx  vs Haapsalu  (Orissaares)
19. veebruar- Rahvastepall (1.-3.kl) (Kuressaares)
20. veebruar 19.15-  Saaremaa MV korvpallis 40+ mehed  Orissaare KLOTOID vs SO3K
20. veebruar-   Tipa Tapa jalgpalliturniir 1.-5. kl P/kooliliiga (Salmel)
22. veebruar 19.30 - EMV meeste  II liiga Orissaare Träx  vs Kadrina Karud (Orissaare)
24.-26. veebruar - Korvpallilaager


MÄRTS
1. märts kell  19.15 Saaremaa MV korvpallis, Orissaares (Orissaare Sport vs Orissaare Träx )
2. märts kell 12.00 Eesti MV 2. liiga ( Orissaare Träx vs TTÜ ) 
3. märts kell 12.00  Saaremaa MV korvpallis, Orissaares (Orissaare Sport vs Estlant )
3. märts kell 14.45  Saaremaa MV korvpallis, Orissaares (Tesman vs Orissaare Träx )
9. märts - U16 korvpall (Orissaares)
9. märts - D kl. SISEKERGEJÕUSTIK (Kuressaare Spordikeskuses)  
10. märts - U14 korvpall (Orissaares)
16.-17. märts - U16 Rakvere 
20. märts 15.00 - Spordikooli kevadine kõrgushüppevõistlus
24. märts - Koroona (Orissaares)
27. märts kell 19.15 Saaremaa MV korvpallis, Orissaares (Orissaare Sport vs Tesman )
27.  märts 3x3 korvpalli finaalturniir Pärnus
29. märts - Osavaima korvpalluri võistlus,   1.-4. kl Kuressaares
30. märts kell 16.00 - Saaremaa MV korvpallis, Orissaares (Estlant vs Orissaare Träx )
31. märts - Makroliiga korvpall (Vändra Gümnaasium)
31. märts U14 korvpall (Orissaares):
*11.00 Orissaare Sport - BC Kalev/Saaremaa Spordikool
*12.45 BC Kalev/Saaremaa Spordikool - KK Keila II
*14.30 Orissaare Sport - KK Keila II
31. märts kell 16.00 Saaremaa MV korvpallis, Orissaares (Orissaare Träx vs Bc Käsa )

Aprill
2. aprill -  19.15- Saaremaa MV korvpallis 40+ mehed
5. aprill- 20.00  Eesti MV 2. liiga ( Orissaare Träx vs BC Narva )
6. aprill - U16 korvpall ( IX etapp Kiili)
7. aprill - Saare maakonna tervisepäev Orissaare terviserajal
7. aprill - Koroona (Orissaare)
11. aprill- Tipa Tapa jalgpalliturniir 1.-5. kl P/kooliliiga 
13.-18. aprill Orissaare U16 korvpallivõistkond  Globasket 2019 turniiril Hispaanias
18. aprill - Õunaaia Spordivahendite turg (Orissaare)
20. aprill - Jooks Sinilille jooksu toetuseks
27.-28. aprill Viimsi Spring U11
27. aprill - Koroona
30. aprill - Koolinoorte krossijooksu MV 

Mai
03. mai- 3.-6. ja 6.-9.kl T finaal (Tuule cup)
08.  mai - 5.-7. ja 7.-9.kl P finaal (Tuule cup)
09. mai - Heategevus teatejooks Muhus
11.-12 . mai Suure Tõllu Cup Kuressaares, osalevad U10 ja U13 võistkonnad
13. mai- Põhikoolide jalgpall 6-9kl P, T
14. mai - TV10 Olümpiastarti Kuressaares
17. mai- Maakonna PK mitmevõistluse MV
17.-19. mai - U13 korvpallimeeskond  Nord Cupil Tallinnas
18. mai -  Koroona


25.-26. mai - Koroona
31. mai - Kergejõustiku MV B,C- vanuseklassis
31. mai 18.00 - Spordikooli lõputrall :) Orissaares

Juuni
01. juuni- Kergejõustiku MV A,J+Mehed (Kuressaares)
01. juuni- Lastekaitse päev (staadionil või spordihoones)
07. juuni- Kergejõustiku MV D-vanuseklass (Tornimäel)
10. juuni - Noorte Tänupidu kultuurimajas