Kalender

SEPTEMBER
3. september 10.00 - Spordikooli avatud uste hommik
8. -9. september - Koroona
15. september - Sügisturniir korvpallis
16. september 11.45 - Eesti Korvpalliliidu väljaku- ja lauakohtunike seminar
16. september - U16 korvpallipoisid Tallinnas EMV-tel
22.-23. september - U14 korvpallipoisid Tartus EMV-tel
26. september - OG Spordipäev
28.-30. september - U15 noorkorvpallurid Riias Balti liiga mängudel
30. september - Koroona

OKTOOBER
6. oktoober - Sügisjooks
21. oktoober - Koroona
27. oktoober -  Sügisene tervisepäev

NOVEMBER
4. november - Koroona
5. november -Saaremaa koolide 4-5.kl.  rahvastepall. Finaal
11. november - Koroona

DETSEMBER
7. detsember - Saaremaa koolide MV korvpallis (5-7.kl)
8. -9. detsember - Koroona

2019
JAANUAR
27.  jaanuar - võrkpall - Saaremaa vs Rakvere

VEEBRUAR
2. veebruar-Saaremaa koolide 3x3 korvpall 1-5., 6-7-kl. P


******

AUGUST
5. august - Tammetõru mängud
6. -8. august - Spordikooli korvpallurite linnalaager
11. august - Kohvikutepäev
14. -19. august - Vigastatud veteranide rehabilitatsioonilaager
22. -24. august - Spordikooli korvpallurite linnalaager
24. -26. august - Võimlemisklubi Flex suvelaager
28. -30. august -Noored korvpallurid Valmieras turniiril


JUULI
2. juuli- Noorteka laager
6. -12. juuli- Korvpalliklubi Paide 7 laager
14. -15. juuli- Staadionil välikino
15. -19. juuli- Korvpalliklubi Viimsi laager
16. juuli- Noorteka laager
18. juuli- Orissaare eakate päev
21. juuli - Orissaare triatlon
23. -27. juuli- Nõmme United jalgpallilaager
27. -29. juuli- Täiskasvanute ja laste spordi - ning meelelahutuslaager
30. juuli - 12. august Hokiklubi Panter laager
30. juuli - 4. august - STAMMD

JUUNI
2. juuni 12.30 - Saaremaa VII Lahtised Meistrivõistlused lamades surumises
8. juuni 18.00 - Spordikooli hooaja lõpetamine (loeng toitumisest, mängud ja disko)
11. juuni - Orissaare koolide tänuüritus, kultuurimajas
18. -22. juuni- TÜ SK korvpallilaager
22. juuni - 3x3 tänavakorvpall

MAI
3. mai -Ida-Saaremaa osavaima korvpalluri võistlus 1.-4.kl
5.-6. mai - U10 korvpallipoisid  Suure Tõllu Cupil 
12. mai - korvpallipoisid Nõos sõpruskohtumisel  
25. mai 10.00-11.00 -  Orissaare lasteaaia spordipäev
25. mai  18.00 - Orissaare terviseraja avamine

APRILL
1.04 - Koroona
6.04 - Korvpallipäev Howard Frieriga
7.04 - U16 Korvpallurid Eesti MV Tallinnas
14.04 - Kevadine tervisepäev Kadri Paadiga
14.04 - Koroona
28.04 -11.00 - Südamenädala Orienteerumispäev Orissaare terviserajal
28.-29.04 - Koroona

MÄRTS
2.03 - II liiga korvpall
3.03 - EMV U16 Tallinnas
10.03 - Maadlejad võistlemas
11.03 - U16 EMV Valgas
17.-18.03 - Saaremaa MV korvpallis
22.03 11.00 Eakate tervisepäev
24.-25.03 - U12 EMV Tallinnas
29.03-1.04 - Easter Tournament Lahtis
30.03 spordihoone suletud