TUNNIPLAAN

Spordikooli uute liikmete vastuvõtt Sportlyzer´i rakenduse kaudu.    

ESMASPÄEV

15.00-16.30 Saarepiiga jalgpall  Kateriin Kuusk  (risti suur saal)
15.30-16.30  Korvpall 4.-6. kl Treener Härmo Lambut/Mati Rüütel (risti suur saal)
16.30-18.00 Korvpall (7.-9. kl) Orissaare + Valjala   Treenerid Andre Kuntsel, Mati Rüütel  
16.00-16.50 Tantsuline treening 1.-4.kl   Treener Mall Noormets  (aeroobika saal)
17.00-17.50 Tantsuline treening 5.-8.kl   Treener Mall Noormets (aeroobika saal)
17.00-18.30  Koolinoorte jõusaal – Treener Härmo Lambut
17.30- 18.15 Väikelaste liikumisring - Riina Paat (sinine ala)
18.00-18.50 Hobiballett täiskasvanud ja 9.-12. kl  Treener Mall Noormets (aeroobika saal)
18.00-20.00 Maadlus (vanemad)  Treener Tiit Uspenski (KonnOnKonn MTÜ) (maadlussaal)
18.00-19.30  Sulgpalliaeg noortele (grupi suurus 10) (alates 14. sept) (suur saal)
19.00 -20.00 Üldfüüsiline treening - Maarja Põldoja (aeroobika/sinine) (alustab 28.september)
19.30-21.00 Sulgpalliaeg täiskasvanutele  (suur saal)


 TEISIPÄEV

14.30-15.45  Maadlus 1.-4. kl Treener Tiit Uspenski (KonnOnKonn MTÜ)
14.40 - 15.30 OG jalgpall nooremad, treener Sander Lember (staadionil)
14.30-15.30 Korvpall 3.-4.kl Treener Härmo Lambut (suur saal)
15.30 - 16.30 OG jalgpall vanemad, treener Sander Lember (staadionil)
16.15-18.00 Maadlus (vanemad)  Treener Tiit Uspenski (KonnOnKonn MTÜ) (maadluse saal)
16.00 - 17.30 Korvpall 5.-6. kl Orissaare + Muhu Treener Härmo Lambut/Mati Rüütel ühistrenn   MUHUS
15.30 - 19.00 - suur saal vaba
18.00-19.00 Maadlus (lasteaed)  Treener Tiit Uspenski (KonnOnKonn MTÜ) (sinine ala/suur saal)
18.00-19.00 Lastejooga, lapsed vanuses 3-7 Treener Kerli Adov ( aeroobika saal)
19.00-20.40  Jooga  Treener Kerli Adov
19.00-21.00 Korvpall koolikoondis + mehed  (8.-12 kl) Treener Margo Rüütel/Raul Koppel (suur saal)

 KOLMAPÄEV

15.00-16.00 Kergejõustik nooremad Treener Endel Tustit
15.30 -16.30 Pallimängud 1.-2 kl + koolieelikud (6-7 a) Margo Rüütel (suur saal)
16.00-17.30 Kergejõustik vanemad Treener Endel Tustit  
16.00-16.50 Tantsuline treening 1.-4.kl Treener Mall Noormets (aeroobika saal)
16.30-18.00 Korvpall U 15 (7.-9. kl) Orissaare + Valjala   Treenerid Andre Kuntsel, Mati Rüütel
Koolinoorte jõusaal Treener Härmo Lambut
17.00-17.50 Tantsuline treening 5.-8.kl  Treener Mall Noormets (aeroobika saal)
18.00-18.50 Hobiballett täiskasvanud ja 9.-12. kl Treener Mall Noormets (aeroobika saal)
19.00-20.00 Üldfüüsiline treening - Treener Maarja Põldoja  (aeroobika/sinine) (alustab 28.september)
19.00-20.30 Lauatennise aeg täiskasvanutele (sinine)
19.00 - 20.30 Sulgpall  (suur saal)

 NELJAPÄEV

13.40-14.30  OG jalgpall nooremad Treener Sander Lember (staadionil)
14.30-15.30 Korvpall 3.-4.kl Treener Härmo Lambut (suur saal)
14.30-15.30 OG jalgpall vanemad Treener Sander Lember (staadionil)
14.30-15.45 Maadlus 1.-4.kl Treener Tiit Uspenski (KonnOnKonn MTÜ)
16.00-18.00 Maadlus (vanemad)  Treener Tiit Uspenski (KonnOnKonn MTÜ) (maadlussaal)
16.30-17.30 Pallimängud 1.-2 kl + koolieelikud (6-7 a) Margo Rüütel/Mati Rüütel (suur saal/sinine)  
16.30-18.00  Korvpall 4.-6. kl Orissaare+ Muhu  Treener Härmo Lambut/Mati Rüütel ühistrenn (suur saal/sinine)
18.00-19.30 Korvpall koolikoodis + mehed (8.-12 kl) Treener Margo Rüütel/Mati Rüütel (suur saal)
18.00-19.00  Lastejooga, lapsed vanuses 8-13 Treener Kerli Adov   (aeroobika)
18.00-19.00 Maadlus (Lasteaed)  Treener Tiit Uspenski (KonnOnKonn MTÜ) (maadluse saal)
19.00-20.40  Jooga  Treener Kerli Adov (aeroobika)
19.30-21.00  Võrkpall  (suur saal)

REEDE

14.30-16.00  Saarepiiga jalgpall Kateriin Kuusk (risti suur saal)
14.30-15.30 Kergejõustik 1.-5.kl Treener Endel Tustit (suur saal/ sinine)
15.30-17.00 Kergejõustik 6.-12.kl  Treener Endel Tustit (suur saal/sinine)
16.30-18.30 Maadlus (vanemad)  Treener Tiit Uspenski (KonnOnKonn MTÜ) (maadluse saal)
17.30- Ballett 5-7 a lastele Treener Mall Noormets
17.30-19.00 suur saal vaba
19.00-21.00  Korvpall koolikoondis + mehed  Treenerid Raul Koppel, Mati Rüütel



Trennis näeme!