Laupäeval, 24. oktoobril algasid Eesti meistrivõistlused korvpallis U12 vanuseklassile ning kodusaalis oli võistlustules ka Orissaare Rocki poiste võistkond.

 Esimeses kohtumises suudeti võiduarve kohe avada ning tulemusega 48:15 alistati KK Pärnu. Meie edukamad punktitoojad olid Eke Rüütel 19 p, Martin Štolfa 12 p ja Tormi Joonatan Metsla 8 p. 

Teises kohtumises mindi vastamisi KK Raplaga ning vaatamata sellele, et teine veerandaeg võideti 14:8 ning neljas lõppes viigiliselt 12:12 kaotati kohtumine ikkagi suurelt 36:63. Tuleb tunnistada, et Rapla võistkond oli ühtlasem ning mängijate oskuste tase kõrgem. Meie paremad skooritegijad seekord Eke Rüütel 18 p, Martin Štolfa 8 p ja Kris Kruuse 6p. Päeva viimases mängus astuti vastu T.Soku Korvpallikoolile, kes oli võitnud mõlemad kohtumised. Orissaare poisid jäid vastastele alla igas elemendis ning kaotasid kindlalt 27:61. 

Punkte viskasid Eke Rüütel 12 ja Riko Robi Tamtik 9. Kokkuvõtvalt suutis võistkond visata vastaste korvi keskmiselt 37 punkti mängus, samas kui endale lasti visata keskmiselt 46 punkti. Loodame, et järgmisel etapil, mis toimub 21.-22. novembril taas Orissaare Spordihoones 8 võistkonna osavõtul, suudavad Orissaare Rocki noored rõõmustada meid sisuka mänguga.

Võistkonnas mängisid: Meikel Särev, Andrus Jõeleht, Karl Õunapuu, Gregor Andreas Amelkin, Kris Kruuse, Riko Robi Tamtik, Tormi Joonatan Metsla, Martin Štolfa ja Eke Rüütel.