4. oktoobril toimus 6. Orissaare sügismatk ja sügisjooks. 9,5 km starti asus rekordiliselt 98 jooksjat ja matkajat. Kiireim mees oli Mairo Mändla, kiireim naine Taimi Kangur. 

Päikesepaisteline ja soe ilm soosis igati järjekorras juba 6. korda toimunud Orissaare sügismatka ja sügisjooksu. Läbi aastate suurima osalejate arvuga võistlusel jooksis ja matkas kokku 122 spordisõpra. Võistluse käigus selgitati välja kiireimad mehed ja naised, noormehed ja neiud. Meeste arvestuses võitis Mairo Mändla ajaga 0:34:41 Kaarma spordiklubist, teiseks jäi Tarmo Mändla samuti Kaarma spordiklubist ja kolmandale kohale tuli Alari Hiis Orissaare spordiklubist. Võistluse parim naine oli Taimi Kangur (JK Sarma), kes läbis 9,5 km ajaga 0:41:47. Teiseks tuli Maie Room (Orissaare Sport) ja kolmandana lõpetas Maris Talvik (JK Sarma).

Paralleelselt 9,5 km põhijooksuga toimus ka lastejooks, mis peeti Orissaare tammega staadionil. Lastejooksu pikkus oli 318 m (1 staadioniring) ja sellest võttis osa koguni 27 last, mis on eelnevate aastatega võtteldes peaaegu poole rohkem. Kõik lastejooksul osalejad said suud magusaks Premia jäätiste ja Maru mahedikurullidega.

Suur tänu kõigile abilistele ja toetajatele korda läinud võitluspäeva eest!