ARMAS SPORDISÕBER!

“Püsivus võib muuta ebaõnnestumise erakordseks saavutuseks" 

Matt Biondi

Tänavune spordiaasta on Orissaares möödunud kahe erineva märksõna all korvpall ja Orissaare Terviserada.

Suur rõõm on tõdeda, et ligi 20 aastat korvpallitööd on muutnud Orissaare Saaremaa korvpallipealinnaks. Treeningutel osaleb kokku ligi 50 last, meie noored on maakonnas enamasti võitmatud, osaletakse neljas vanuses Eesti meistrivõistlustel, mitmetel turniiridel kodu ja välismaal. Mehed on neljal järjestikusel aastal Saaremaa meistrid, meil on oma korvpalliturniir ja alates möödunud aastast ka 40+ meeste võistkond. Korvpalli treeningutel võib näha osalejaid vanuses 6 kuni 67.

Palju aega ja vabatahtliku tööd oleme panustanud Orissaare terviseraja rajamisele ning head meelt teeb see, et rada on kohalike inimeste poolt väga hästi vastu võetud. Rajal on palju kasutajad: jalutajad, jooksjaid, koertega liikujad ja matkajaid. Terviserajale paigaldatud taristu - pingid ja varjualused on saanud vaid positiivset tagasisidet. Koos vabatahtlike Maigi Ruttu ja Jaanis Hundiga planeerime raja edasiarendamist. Tuhat tänu Maigi ja Jaanis, teiega koos on Maasi metsa Terviseradade loomine olnud huvitav!


" Ei loe see, mida teete lastele, vaid see, mida olete õpetanud neid tegema iseendale, ainult see muudab nad edukaks ühiskonnas." 

Ann Landers

Oluliseim ülessanne sporditöös on töö spordikoolis, töö laste ja noortega. Aastal 2018 on spordiharrastajate hulk stabiilselt hea. Aastalõpu seisuga on spordikooli treeningutes ja ringides kokku üle 140 õpilase ja igapäevaste täiskasvanud treenijate arv ületab saja harrastaja piiri.

Tuhat tänu Orissaare treeneritele ja õpetajatele, kes annavad oma igapäevase pühendunud tööga suure panuse selleks, et meie kodukandile ja Eesti riigile kasvaksid tublid ja terved kodanikud.

▪ tantsulise võimlemise, noorte aeroobika ja aeroobika treener Ave Erikso

▪ korvpalli treener Mati Rüütel

▪ korvpalli treener Andre Kuntsel

▪ korvpalli treener Margo Rüütel

▪ korvpalli abitreener Raul Koppel

▪ korvpalli juhendaja Härmo Lambut

▪ kergejõustiku treener Endel Tustit

▪ maadluse treener Tiit Uspenski

▪ kulturismi ja jõusaali treener Raimo Tamm

▪ võimlemise abitreener Mai Kallas

▪ sulgpalli treener Riina Otsason

▪ Pilatese treener Vika Viss

▪ väikelaste juhendaja Riina Paat

▪ tüdrukute jalgpalli treener Kateriin Kuusk

▪ TRX treener Liisi Miller

▪ joogatreener Kerli Adov

▪ Orissaare Gümnaasiumi kehalise kasvatuse õpetajad Kateriin Kuusk ja Margo Rüütel

Head tööd aastal 2018 tegid Orissaare Spordihoone töötajad: Andres Tüür, Anu Mölder, Kairi Kivi, Liisi Miller, Kristiina Ratasepp, Kerli Kuusk, Eevi Rüütel, ja Härmo Lambut.

Toredate kohtumisteni spordihoones või Elurõõmu pingi juures!

Teie spordijuht Andla Rüütel

LOE EDASI!