Teeme veelkord väikese tagasivaate eelmisel nädalavahetusel toimunud BBBL i esimesele etapile, kus meie U16 korvpallipoisid võitsid 5-st mängust 5. Võideti kolme Läti võistkonda ning samuti tiimi Moldovast ja Rootsist.Orissaare võistkonda abistasid seekord 2 poissi Kuressaarest ja 1 poiss Tallinnast.
Heidame korraks pilgu ka statistikasse ja vaatame, mida sealt leiame.
Individuaalses plaanis paistis silma Rasmus Olop, kes kogus viie mänguga keskmiselt 20,8 punkti, 7,6 lauapalli, 5 vaheltlõiget ja 3,4 söötu mängu kohta.
Kõike seda suutis ta keskmiselt 25 minutiga mängu kohta ning vaheltlõigetes oli ta kogu etapi edukaim.
Tanel Kreem tõi võistkonnale keskmiselt 12,0 punkti ja 2,8 vaheltlõiget mängu kohta. Rasmus Tambur 6,4 punkti, Oskar Maripuu 5,2 ja Ardi Kald 4,6.

Võistkondlikus plaanis olime skooritegemises, resultatiivsetes söötudes ja kasuteguris teisel kohal.
Kokkuvõtvalt võib öelda, et kogu võistkond mängis tubli turniiri ning igaüks oli oluline omas rollis ja suudeti suuremaid mõõnaperioode vältida. Loodame, et järgmised etapid samuti toimuvad ning saame poistele taas kaasa elada.

Treener Andre kommentaar:
"Lühidalt võib öelda, et poisid olid väga tublid, mängisid kiiret ja agressiivset korvpalli. Tasuks viis võitu viiest mängust. Üle mängiti kolm võistkonda Lätist, rootslaste Stockholmi Alvik Basket ja moldovlaste Admirals Basketball Academy.
Kindlasti tahaks tänada meie häid toetajaid Klotoid OÜ-d ja Kingli Grupp OÜ-d tänu kelle abile saavad poisid tugevaid rahvusvahelisi mänge mängida. Arengule on see hädavajalik."

Võistkonnas mängisid: Karl Hendrik Mäeots, Egert Tambur, Margus Mägi, Ott-Andreas Jürisson, Kaspar Esko, Andrei Lartšenko, Oskar Maripuu, Ardi Kald, Rasmus Tambur, Rasmus Olop ja Tanel Kreem. Võistkonda treenib Andre Kuntsel.

Vaata parimaid palu:
https://www.youtube.com/watch?v=QNDYs6YPGjQ