TUNNIPLAAN

Hooaeg 2023/2024 

ESMASPÄEV

14:30-16:00  Korvpall 1.-2. kl  - Treener Raul Koppel (suur saal)
15:30-17:00  Korvpall 4.-7. kl (U14) - Treener Margo Rüütel (suur saal)
16:00-17:30 
  Kergejõustik  (võistlusgrupp) - Treener Endel Tustit (sinine ala/ staadion)  
16:00-16:50  Tantsuline treening 1.-3.kl Treener Mall Noormets (aeroobika)
17:00-17:50  Tantsuline treening 4.-7.kl - Treener Mall Noormets (aeroobika)
17.30-18.00 Saarepiiga jalgpall - Treener Kateriin Kuusk (suur saal)

17:30-18:15  Väikelaste liikumisring kuni 4 -7 a - Treener Riina Paat (sinine ala / staadion)
18:00-19:30   Korvpall 8.-9. kl/10.-12. kl (U16/U19)* VG - Treenerid Mati Rüütel ja Härmo (suur saal)

18:00-18:50  Hobiballett täiskasvanud ja 8.-12. kl - Treener Mall Noormets (aeroobika)  al. 02.10
18:00-20:00 Maadlus (vanemad) - Treener Tiit Uspenski  (KonnOnKonn MTÜ) (maadlussaal)
19:00-20:30  Üldfüüsiline treeningTreener Maarja Põldoja (jõusaal)
19:00-20:30 Lauatenniseaeg täiskasvanutele (sinine ala)
   
19:30-21:00  Sulgpall (1/2saal)


TEISIPÄEV

14.30-16.00- Jalgpalliring - Treener Sander Lember 
15:00-16:30 Vibutreening - Treener Kadri Saat (sinine ala)

15:30-17.00  Maadlus 1.-4. kl - Treener Tiit Uspenski (KonnOnKonn MTÜ) (maadlussaal)
16:00-17:30   Korvpall 4.-7. kl (U14) - Treener Margo Rüütel (suur saal)

17:00-18:30   Korvpall 8.-9. kl (U16)* VG -  Treenerid Mati Rüütel ja Härmo, MUHUS
17:00-18:00   Maadlus lasteaed  - Treener Tiit Uspenski (KonnOnKonn MTÜ) (maadlussaal)
17:30 -18:30  Neidude võrkpall  I gr (4.-5.kl) - Treener Riina Paat (suur saal) 
18:00-19:00  Lastejooga, lapsed vanuses 3-7.a - Treener Kerli Adov ( aeroobika)
18:30 -19:30 Neidude võrkpall II gr (6.-9.kl) - Treener Riina Paat (suur saal) 
18:00-20.00 Maadlus (vanemad) - Treener Tiit Uspenski (KonnOnKonn MTÜ) (maadlussaal)
17:00-18:30 Korvpall ÜKE U18 -Treener Härmo Lambut  (jõusaal/ sinine ala)
19:00-20:40  Jooga - Treener Kerli Adov (aeroobika)
19:30-20:45  Võrkpall täiskasvanud


KOLMAPÄEV

15:00-16:00  Kergejõustik 1.-5.kl - Treener Endel Tustit (sinine ala/ staadion)
16:00-17:30  Kergejõustik 5.-12.kl - Treener Endel Tustit (sinine ala/ staadion)
16:00-17:30  Saarepiiga jalgpall - Treener Kateriin Kuusk (suur saal)
16:00-16:50  Tantsuline treening 1.-3.kl - Treener Mall Noormets (aeroobika)   
17:00-17:50  Tantsuline treening 4.-7. kl - Treener Mall Noormets (aeroobika)  
18:00-18:50  Hobiballett täiskasvanud ja 8.-12. kl - Treener Mall Noormets (aeroobika) 
18:00-20:00  Korvpalli mänguaeg U16, U18 - Treenerid Mati Rüütel ja Härmo (suur suul)
19:00-20:30  Üldfüüsiline treening - Treener Maarja Põldoja (jõusaal)

NELJAPÄEV

14:00-15:00 Jalgpalliring - Treener Sander Lember
15:00-16:30 Vibutreening - Treener Kadri Saat (sinine ala)
15:00-16:00  Korvpall 1.-2. kl  - Treener Raul Koppel (suur saal) 
15:30-17:00  Maadlus 1.-4. kl - Treener Tiit Uspenski (KonnOnKonn MTÜ) (maadlussaal)
16:00-17:00  Neidude võrkpall I gr (4.-5.kl) - Treener Riina Paat  (suur saal)
17:00-18:00  Maadlus lasteaed  - Treener Tiit Uspenski (KonnOnKonn MTÜ) (maadlussaal)
17:00 -19:00  Korvpall U14 ja U16  Orissaare + Muhu , ühsitrenn - Treenerid Margo  Rüütel, Mati Rüütel ja Härmo  (suur saal)
18:00-20.00 Maadlus (vanemad) - Treener Tiit Uspenski (KonnOnKonn MTÜ) (maadlussaal)

18:00-19:00  Lastejooga, lapsed vanuses 8-13 - Treener Kerli Adov (aeroobika) 
19:00-20:40  Jooga - Treener Kerli Adov (aeroobika)
19:00-20:30   Neidude võrkpall II gr (6.-9.kl) - Treener Riina Paat (suur saal)


REEDE

14:30-15:30  Kergejõustik 1.-5.kl - Treener Endel Tustit (suur saal + sinine / staadion)
15:30-17:00  Kergejõustik 6.-12.kl - Treener Endel Tustit (sinine ala / staadion)
15.30-16.30  Saarepiiga jalgpall  ÜKE - Treener Kateriin Kuusk 
16:00-17:00  Korvpall  4.-7. kl (U14) - Treener Margo Rüütel (suur saal)
17:30 -18:20
Laste ballett (4-7 a) - Treener Mall Noormets al. 06.10
18:00-20:00  Maadlus (vanemad) - Treener Tiit Uspenski (KonnOnKonn MTÜ) (maadluse saal)
18:00-19:00  U16 ÜKE - Treener Härmo Lambut (jõusaal/ sinine ala)

19:00-21:00  Korvpalli mänguaeg U16, U18 + mehed - Treener Mati Rüütel
                         

LAUPÄEV

18.00-19.30  Korvpall 8.-9. kl VG  U16 lisatreening mänguvabadel päevadel.  ÜKE ja ind. oskused