Sportland ja MTÜ Orissaare Sport lõid käed!

Eelmisel nädalal leidsid ühise keele Eesti suurim spordikaupade jaekett Sportland ning Eesti äärealalt teistele organisatsioonidele eeskujuks kasvanud MTÜ Orissaare Sport, kui sõlmiti kootööleping tulevaks hooajaks.
Nii Kaire Nurja kui Sportland Eesti AS tegevjuht Gerd Kiili leiavad, et koostöö on tähtis mõlemale poolele ning äsja loodud kokkuleppest võib kasvada tulevikuks veel midagi suurt. Koostööle palju kaasa aidanud Margus Nurja mainis, et koostööst tulenev sünergia on kasulik mõlemale poolele. Ühelpoolt suur tunnustus Gerd Kiilile ja Sportlandile, kes panustavad ideid ja resursse arenemisvõimelistesse organisatsioonidesse ja inimestesse. Teiseltpoolt kutsun üles inimesi kasutama nende organisatsioonide teenuseid ja tooteid, kes panustavad Eesti ühiskonna heaks.
Orissaare Sport tänab Sportlandi, kes usub meie potentsiaali ja tegemistesse.
Sportlandi turundusjuht Antti Adur kommenteeris projekti tagamaid: „Sportlandi soovi võib võtta kokku meie missiooni ja visiooniga. Me soovime muuta noorte inimeste elu huvitavamaks, paremaks ning emotsionaalsemaks läbi meie toodete ja teenuste – et olla parim ning pakkuda oma klientidele parimat emotsiooni, saame me seda teha vaid läbi parimate, kes innustavad igapäevaselt omakorda uusi noori sportima!“ 
Omalt poolt soovime Orissaare Spordile tuult tiibadesse!