Orissaare Rock/Saaremaa noorkotkad U12 Tartus Salva Basket Cupil 23.-24. mai 2015

Esimenel päeval Salva Cupil sai Orissaare Rocki U12 tiim  võidu ja  kaotus.  Päeva esimeses mängus T.Soku KK vastu alustati hästi, kuid alates teisest veerandajast hakati järjest enam raskustese jääma vastaste ülevälja pressinguga. Neljandaks veerandajaks suudeti sellega lõpuks kohaneda ja mängiti vahepeal 18- punktiliseks kärisenud vahe lõpuks 12 punkti peale ning kaotus numbritega 37:49 muutus reaalsuseks.  Teine kohtumine KK Rae Kossu vastu oli tõeline põnevusmäng, kus punkt-punkti heitlus käis kuni lõpuminutiteni. Hooajal hea karastuse saanud Orissaare poisid suutsid säilitada külma närvi ning tabavate vabavisete ning teravate läbimurrete toel saavutati võit tulemusega 46:39! Homme meie tiimil kavas 3 mängu, neist esimene kl 10.15 SK Torma vastu.

Salva Basketball Cupi teine päev pigistas meie korvpalluritest välja viimasedki jõuvarud. Päeva esimeses mängus tulid meile vastu SK Torma Spordi poisid, kes esimesel päeval olid saanud 2 suureskoorilist võitu ning oli ette aimata, et Orissaare "noortel kotkastel" saab raske olema. Sarnaselt eilse päevaga olid Orissaare poisid päeva esimeses mängus värsked ning aktiivsed ja esimese veerandaja keskel juhtimas 8:7, kuid kui Torma tiim hakkas kasutama rünnakul pick and rolli, said nad initsiatiivi oma kätte ning võitsid veerandaja 18:10. Kuna ajakava järgi pidime mängima 2 mängu järjest, kasutasime ülejaanud kolmel veerandajal rohkem mängijaid, kes laupäeval olid vähem mänguaega saanud ning vastasseis lõppes tulemusega 60:29 SK Torma Spordile.  
Kohe järgmises mängus kohtusime Salva Rock/Tartu Palliklubiga, kes eelnevate mängutulemuste põhjal tundus olevat meile mängitav vastane, aga meie poiste jõuvarud olid otsakorral. Seetõttu olime kaitses uimased, visked ei tabanud kuidagi ja vastased said kohe algusest hea hoo üles. Terve mäng oli üks suur kannatus ning lõppes meile kaotusega 20:63. Kuna ees ootas veel mäng Salva/Rockiga oli nüüd oluline süüa ja puhata, taastamaks olematuks kulunud energiavarusid. Viimases mängus alustasime hästi ja saime ette 10:0, kuid vastased ei olnud kaugeltki leppinud kaotusega ning püsisid pidevalt "löögiulatuses". Kuna mäng toimus peaväljakul, ei lasknud meie poisid end siiski lõdvaks ja võitsid tulemusega 40:31. See tähendas meile 6 võistkonna konkurentsis 4. kohta. Kaks päeva Tartu Ülikooli Spordihoones olid lõpule jõudnud ning Orissaare U12 tiimi korvpallihooaja viimane turniir lõppenud.  
 ​Meeskonna parimaks mängijaks tunnistati väga head võitlusvaimu ja visketabavust näidanud pesamuna ja sünnipäevalaps Riko Robi Tamtik!​
Meeskonnas mängivad: Tormi Joonatan Metsla, Riko Robi Tamtik, Kris Kruuse, Gregor Andreas Amelkin, Eke Rüütel, Martin Štolfa, Joonatan Johanson, Tõnn Kaspar Pärn, Kristofer Kollo ja Indrek Meitern. ​

Nüüd mõned nädalad puhkust ja siis sihikud järgmisele hooajale.
PILDIALBUM: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152839782473053.1073741943.359808968052&type=1
Suur tänu Kaitseliidu Saaremaa Malevale!