Täna avati Orissaare treeningpark, mille rajamist toetas EAS Regionaalsete Investeeringutoetuste andmise programmist. 

Täna, 15. juulil, sai teoks Orissaare spordihoone ammune unistus rajada välitreeningpark. Kõiki külalisi tervitasid avamisel oma armsate lauludega Taisi Laululapsed, tervituseks said sõna ka vallavanem Vello Runthal ja Eesti Kulturismi tipptegija Ott Kiivikas. Toimus ametlik lindi lõikamise tseremoonia, lindi lõikasid läbi treeningpargi tootja Kite OÜ esindaja Marko Kesküla, Ott Kiivikas, Spordihoone juhataja Andla Rüütel ja projektijuht Liisi Miller.
Peale ametlikku osa jätkus näidistreening Ott Kiivikaga, kes näitas ette erinevaid võimalikke harjutusi, mida uues treeningpargis teha saab. Orissaare uues treeningpargis on võimalik treenida kogu keha kõiki lihasgruppe.

Enam ei ole vabandusi trenni mitte tegemiseks, tingimused on loodud.
Treeningparki saavad tasuta kasutada kõik soovijad olenemata spordihoone lahtiolekuaegadest.

Tasub aga tähele panna, et tegemist ei ole mänguväljakuga vaid vabaõhu jõusaaliga. Alla 14aastased lapsed tohivad treeningpargis treenida vaid täiskasvanu järelvalvel.

Pilte avamiselt näete Orissaare sport Facebooki albumist, videokajastus on leitav fitness.ee foorumist FitCamp Orissaare 2016 ja Team Kiivikas youtube kanalilt.

Suur tänu Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusele, tänu kellele on alates tänasest Orissaare treeningpark kõigile avatud.

Tule uut treeningparki uudistama!