Meie jaoks juba traditsioonilisel, Lahtis toimuval Easter tournament korvpalliturniiril, osalesime seekord kolme võistkonnaga.
U16 võistkond mängis tugevamas Kilpa sarjas ning U14 ja U12 nõrgemas Challenger sarjas.
U16 konkurentsis oli lõpuks 7 võistkonda. Lisaks meile Eestist veel SK Nord ja KK Viimsi ning 3 tiimi Soomest.
Esimesel päeval alistati peaväljakul PuHu White 81:40 ja vana tuttav rivaal SK Nord 2007 seisuga 46:34. Teisel päeval oli poolfinaal B alagrupi 2. koha tiimi Äänekosken Huima vastu. Agressiivse pressinguga kaitses ja kiire palli liigutamisega rünnakul pandi vastased raskesse seisu. Kõige tipuks tabasime kolmese joone tagant 13 korral ning lõppskoor 70:29 kindlustas koha finaalis. Seal ootas taas ees vastasseis SK Nord 2007-ga. Meie poisid suutsid kogu mängu hoida initsiatiivi, mängides agressiivselt ja kiirelt. Võit finaalis vormistati numbritega 59:42. Rasmus Olop tõi meile 27 punkti ja Ardi Kald 14 punkti. Kiitma peab ka kõiki teisi mängijaid, kes andsid olulise panuse võidu heaks. Lisaks tunnistati turniiri MVP-ks Rasmus Olop.

Orissaare Sport U16
Tanel Kreem
Rasmus Tambur
Karl-Hendrik Mäeots
Oskar Maripuu
​Egert Tambur​
Ardi Kald
Rasmus Olop
Andri Truumees
Margus Mägi

Treener: Andre Kuntsel

U14 võistkonnale pakkus konkurentsi 9 võistkonda. Esimesena alistati peaareenil Kuovot Red 42:31, seejärel kodune rivaal SK Nord Cramo 2008 55:22. Teisel päeval kaotati KaU-le 34:43 ning võideti HyPo 2 49:42. Viimases alagrupi mängus alistati PuHu Super 48:28 ja kõigest 1 tund hiljem 3.-4. koha mängus Kataja Basket 42:36. Röömu teeb, et poisid mängisid kogu turniiri ühtlaselt heal tasemel ning ei langenud allapoole oma taset. Turniiri kolmas koht on seega igati ära teenitud.

Orissaare Sport P U14
Kert Mattias Naaber
Miikael Mõttus
Madis Saksakulm
Andero Niits
Robin Kahest
Käsper Saksakulm
Madis Mägi
Jarko Liitmäe
Anri Pere
Kristofer Vallau
Uku Rüütel
Oskar Joosep Metsla
Treener: Härmo Lambut

U12 võistkond mängis koos sisuliselt esimest korda ning oli algul raske ennustada kuidas neil minema hakkab. Samuti oli selles grupis kokku 10 võistkonda. Meie poisid õnneks kohanesid kiirelt ning mängisid võimete kohaselt. Alagrupi turniiril võideti kõik vastased: YMCA White 31:19, Beat Basket White 56:24, Lahti Basketball Grey 50:10, Keila KK/Saue KK 25:22, KaU 46:30.. Finaalis oli vastas Kouvot, kes oli samuti vaid võite tunnistanud ja see mäng oli ka finaali vääriline. Vaatamata kehvale algusele saime poolaja lõpus tänu tugevale spurdile ette 14:12 ja edasi oli mäng võrdne lõpuni, kus vaatamata oma võimalustele, pidime siiski tunnistama vastase paremust 23:24.

Aga võistkond väärib kiitust südika mängu ja võitluse eest ning meie mängija Ekke Paivel jagas ka turniiri MVP auhinda. 
Kokkuvõttes saime häid mänge ning enesekindlust, et oleme õigel teel.  

Orissaare Sport P U12
Ekke Paivel 
Joosep Luht
Jürgen Saksakulm
Krister Naaber
Oliver Voites
Oliver Laul
Rico Veskis
Silver Kindel
Risto Truumees
Karl Allikmaa

Treener: Margo Rüütel
Treener: Mati Rüütel

Easter Tournamendi turniiril osales kokku 150 võistkonda Soomest, Eestis, Leedust ja kaugemaltki.
Turniiri medalitabelis saavutas Orissaare Sport väga kõrge 6. koha.

Noorkorvpallurite osalemist rahvusvahelisel korvpallturniiril toetasid:
MTÜ Vöimalus, KULKA,  Muhu Vallavalitsus ja Sotsiaaldemokraatlik Erakond.

Mati Rüütel