Sellel nädalavahetuselt olid võistlustules meie kõige nooremad korvpallurid. U12 võistkond kohtus sellel korral Paide KK7, TalTech BS/Kiili SK ja Rapla Korvpallikooli võistkondadega.

Esimene mäng Paidega oli raske. Paide kiiretele poistega oli raske sammu pidada ja vastu tuli võtta 63-24 kaotus. Kiire mängu tempo sundis meid tegema liigselt eksimusi lihtsates mängu olukordades ja nagu korvpallis ikka: „ kui ise ei viska, visatakse sinule“.

Päeva teises mängus kohtusime TalTech BS/Kiili SK võistkonnaga kus teenisime turniiri järjekordse võidu numbritega 44-35. Kuna eelmine mäng suruti meile vastaste mängutempot peale siis selles mängus proovisime ise olla aktiivsem pool ja seda näitab ka vastastele tehtud vigade arv. Kahel mehel oli mängu lõpuks 4 viga ja Jarko Liitmäe pidi kahjuks 5 vea pärast mängu lõppu pingilt jälgima. See aga pole tingimata halb vaid näitab, et poisid võitlevad igas olukorras lõpuni ja ei lase enam vastastel lihtsalt 2p visata. Mängu suurimad skoorijad olid Käsper 9p, Martin 7p, Anri 9p, Robin 8p, Kert 3p ja Marek, Oskar, Jarko 2p

Etapi „maasika“ pakkus Meile Rapla KK. Selles mängus tuli tunnistada vastaste 1p paremust tulemusega 32-33. Esimene veerandaeg õnnestus meil võita kolme punktiga. Poolajaks oli seis jälle viigis ja kolmanda veerandi lõppedes olime 1 punktilises kaotusseisus. Juba siis oli näha, et see mäng otsustatakse viimasel minutil ja võitjana väljub see meeskond kellel on kindlam viskekäsi. Ära tasub märkida, viimasele mänguminutile läksime meie 32-31 eduseisus. Aga kahjuks olime sunnitud vastaste mängija määruste vastaselt pidurdama ja järgnesid kaks vabaviset, millest mõlemad tabasid. Peale seda oli meil täpselt samaväärne võimalus mäng enda kasuks pöörata aga eksisime ise kahel vabaviskel. Mängu lõppu jäi veel Kerdi võiduviske üritus mis napilt rõngast tagasi põrkus. Seega võitis kindlama käega Rapla meeskond. Meeskonna suurimad punktitoojad olid: Martin ja Anri 5p, Kert ja Oskar 4p, Uku, Käsper, Robin 3p.

Lõpetuseks suur kiitus poistele võitluslike mängude eest ja juba kahe nädala pärast uuele etapile!

Meeskonnas mängisid: Robin Kahest, Krister Kivihall, Marek Koppel, Jarko Liitmäe, Joosep Luht, Oskar Joosep Metsla, Kert Mattias Naaber, Andero Niits, Anri Pere, Uku Rüütel, Käsper Saksakulm, Kristofer Vallau, Martin Õue.

Treenerid Härmo Lambut ja Mati Rüütel