Hooaeg algas meil 23.septembril Viimsis, kus toimus I kvalifikatsiooniring, mis pidi välja selgitama 2 paremat võistkonda meie 5-liikmelisest alagrupist, kes jätkavad mänge kõrgemas divisjonis. Esimeses kohtumises kaotasime Rae Koss/Rae SK-le 31:71 ning kuigi teises mängus võitsime Tallinna Kalev/Sportkunda II tiimi 84:30 olime teisel päeval jälle hädas kaotades KK Viimsile 33:81 ja KK Hito/BC Karjamaale 42:92. Neljas koht alagrupis tähendas meile jätkamist III divisjonis, kuhu langesid kõik need tiimid, kes oma alagruppides 2 parema hulka ei jõudnud. Suurimad puudused ilmnesid kaitses lauavõitluses ja rünnakul võistkondlikus tegutsemises ning kesises visketabavuses.

Teine etapp toimus meil 05.novembril Raplas, kus esimene mäng oli Paide KK7 vastu. Olime algul pisut kohmakad, kuid saime tänu kaitselaua kontrollimisele oma kiirrünnakud jooksma ning võit tuli numbritega 97:42. Edukamad punktitoojad: Eke Rüütel 33p, Tormi Joonatan Metsla 26p, Meikel Särev 11p.

Teises kohtumises oli vastas Raplamaa, kelle mängijad olid meist kasvult väiksemad ning ka nende keskmine vanus jäi meile alla. Paljuski seetõttu suutsime võita 88:47. Edukamad punktitoojad: Eke Rüütel 33p, Tormi Joonatan Metsla 18p, Riko Robi Tamtik 13p.

Võistkonda kuuluvad veel Gregor Andreas Amelkin, Kris Kruuse, Karl Õunapuu, Kaur Kurg ja Juho Jakob Sünter.

Väikesele kohale omaselt on meie võistkonna mängijate oskuste tase väga erinev ning töötame selle kallal, et seda ühtlustada ja et igaüks leiaks oma koha ning rolli võistkonnas.

Nende poiste treeningutesse suhtumine on eeskujulik ning seetõttu vaatame optimistlikult tulevikku. Järgmine etapp toimub detsembrikuus Orissaares.
Foto Viimsi etapilt. Viskel Eke Rüütel.